„Pan Harold” na Chłodnej

Opublikowano Brak komentarzy do „Pan Harold” na Chłodnej
plakat teatralny

„Pan Harold”
20 stycznia (niedziela), godz. 19.00
26 stycznia (sobota), godz. 19.00
30 stycznia (środa), godz. 19.00

Pan Harold to najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej, po który jako pierwszy w Polsce sięgnął Teatr Improwizowany Klancyk. Pan Harold inspirowany jest słowami-skojarzeniami wykrzykiwanymi przez publiczność. To z nich rozwija się potem całe przedstawienie. Każdy spektakl napełniony jest charakterystycznym dla teatru abstrakcyjnym poczuciem humoru, atmosferą bliżej nieokreślonej dziwaczności oraz niedorzecznościami spod znaku Kupały, nutrii i innych śmiesznych wyrazów, w których lubuje się nie tylko Klancyk, ale także publiczność przychodząca na spektakle.
Pan Harold to tylko jeden z formatów granych przez Teatr Improwizowany Klancyk. W repertuarze grupy są też spektakle: Longplay (często grany z wyjątkowymi gośćmi – Maciejem Stuhrem, Jackiem Kleyffem, Dorotą Masłowską, Jakubem Żulczykiem, Dużym Pe, Agnieszką Drotkiewicz, Marcinem Maseckim), Komora maszyny losującej jest pusta oraz Zaburzone osobowości.

Spektakl „Pana Harolda” można porównać z jazzem. Podobnie jak w jazzie muzycy wyrażają siebie interpretując muzyczne standardy, tak w świecie Impro teatry prezentują swój styl i wizję improwizowania poprzez inscenizowanie „Harolda”.

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa
Bilety: 25 zł (normalne) i 15pln (ulgowe)
Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl lub tel. 604 126 295

Plakat: Patryk Mogilnicki

plakat teatralny

Dodaj komentarz