Kabaret w Teatrze Żydowskim

Opublikowano Brak komentarzy do Kabaret w Teatrze Żydowskim
fotografia teatralna

Kabaretowe weekendy w Teatrze Żydowskim: „Oberża pod złotym rogiem” i „Pół żartem, pół serio”

W listopadowe ponure wieczory Teatr Żydowski w Warszawie stawia na humor i dobrą zabawę. Najbliższe weekendy wypełnione będą dowcipami, kabaretowymi skeczami i szlagierami w starym dobrym stylu dzięki popularnym spektaklom w reżyserii Szymona Szurmieja!

Kabaret

22, 23, i 24 listopada zapraszamy na bal na Gnojnej, czyli spektakl „Oberża pod Złotym Rogiem”, stanowiący wyjątkową okazję do wysłuchania szlagierów: „U cioci na imieninach”, „Czy tutaj mieszka panna Agnieszka?”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ta mała piła dziś”. To wszystko przeplatane skeczami w stylu kabaretu „Qui Pro Quo”. Na scenie będzie można zobaczyć również „Zośkę wariatkę” pióra Juliana Tuwima.

Dowiedz się więcej o spektaklu „Oberża pod Złotym Rogiem”

28, 29 i 30 listopada zaś zapraszamy na „Pół żartem, pół serio” – przedstawienie kabaretowo-muzyczne, oparte na tekstach przedwojennych autorów tej klasy, co Julian Tuwim, Marian Hemar, Jerzy Jurandot, Zdzisław Gozdawa, Wacław Stępień. Przedwojenne teksty mistrzów kabaretu zadziwiają aktualnością. Skecze, dowcipy i anegdoty przeplatają się z muzycznymi szlagierami, rewiowymi i estradowymi, skomponowanymi m. in. przez takie gwiazdy muzyki, jak Jerzy Petersburski, Henryk Wars czy Artur Gold.

Dowiedz się więcej o spektaklu „Pół żartem, pół serio”

Reżyseria: Szymon Szurmiej
Miejsce: Duża Scena Teatru Żydowskiego (Plac Grzybowski 12/16)
Bilety: 50 – 60zł, rezerwacja biletów pod numerem (22) 850 64 50 lub 51, (22) 850 56 56, i online bow@teatr-zydowski.art.pl

lub http://www.teatr-zydowski.art.pl/

Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich – Centrum Kultury Jidysz w Warszawie
Plac Grzybowski 12/16

Plakaty teatralne

plakat teatralny plakat teatralny

Fotografia teatralna

fotosy foto fotografia teatralna

Dodaj komentarz