Wielkie przeboje światowego musicalu

Opublikowano Brak komentarzy do Wielkie przeboje światowego musicalu
fotografia teatralna

Wielkie przeboje światowego musicalu w trzech językach, międzynarodowa obsada i polska scena. Śpiew, taniec, gra świateł i cieni. To właśnie Broadway Street!

TEATR RAMPA W WARSZAWIE oraz JAKUB WOCIAL prezentują dwugodzinną pigułkę najlepszego musicalu, obejmującą oba stulecia jego istnienia.

To jedyna okazja, by w kraju nad Wisłą usłyszeć na żywo gigantów europejskiej sceny muzycznej, wykonujących przeboje z największych spektakli gatunku. The Phantom of the Opera, Les Misérables, Love Never Dies, Taniec Wampirów, Jesus Christ Superstar, Chicago, Funny Girl, Sweet Charity, Parade, Wicked, Next to Normal, Brooklyn – to tylko niektóre z tytułów, z których utwory rozbrzmiewają na naszej scenie!

24-10-2013  godz.19.00
Martine de Jager, Ola Bieńkowska, Jakub Wocial, Florian Soyka, oraz tancerze: Ewa Budny, Santiago Bello Labrador,Natalia Wojciechowska
25-10-2013  godz.19.00
Pia Douwes, Jakub Wocial, Florian Soyka, oraz tancerze: Ewa Budny, Santiago Bello Labrador, Natalia Wojciechowska
26-10-2013  godz.19.00
Pia Douwes, Jakub Wocial, Florian Soyka, oraz tancerze: Ewa Budny, Santiago Bello Labrador, Natalia Wojciechowska

PIA DOUWES
W dwudziestej drugiej wiośnie życia zadebiutowała w Wiedniu. Cztery lata później zagrala główną rolę w prapremierze kultowej ELISABETH. Grała główne role w musicaach CATS, LES MISÉRABLES, WEST SIDE STORY, CABARET, THE ROCKY HORROR SHOW, CHICAGO, FOSSE, 3 MUSKETIERS, SUNSET BOULEVARD i REBECCA. Śpiewała na deskach BROADWAYU i WEST ENDU. Brała udział w nagraniu ponad czterdziestu płyt. Od 26 lat aktywna na scenach holenderskich, niemieckich i austriackich. Dziś jest legendą europejskiego musicalu.

Więcej” Pod tymi linkami można znaleźć więcej informacji o projekcie:
www.broadwaystreettheshow.com
www.facebook.com/www.broadwaystreet.
www.jakubwocial.com
http://www.piadouwes.com/
Spektakl trwa 2h30 min z przerwą.
plakat teatralny fotografia teatralna

Dodaj komentarz