Siostrunie

Opublikowano

Siostrunie – spektakl muzyczny

Reżyseria: Mariusz Kiljan

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Choreografia: Anna Głogowska

Step: Jiřina Nowakowska

Kostiumy: Sylwester Krupiński

Kierownictwo muzyczne:

Marcin Partyka

OBSADA: Katarzyna Żak, Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Robert Rozmus, Aleksandra Szwed, Elżbieta Romanowska, Julia Kamińska

Siostrunie to niekonwencjonalna, muzyczna opowieść, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl. Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu, a także… o pewnej bardzo niestrawnej zupie. W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed nami: Siostra Przełożona ( Katarzyna Żak), Siostra Mary Hubert (Anna Dereszowska), Siostra Mary Roberta (Jolanta Fraszyńska), Siostra Mary Leo (Aleksandra Szwed) oraz Siostra Mary Amnezja (Robert Rozmus). Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Więc nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że weźmiemy udział w quizie – nie należy się przesadnie martwić.Siostra Mary Amnezja szybko o wszystkim zapomni.

Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna – jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken. Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska, jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobbers daje nam pewność, że całość wypadnie śpiewająco.

plakat teatralny palladium siostrunie

REZERWACJE I SPRZEDAŻ BILETÓW:
Teatr Palladium – ul. Złota 9, 00-019 Warszawa, www.teatrpalladium.com,
(KASA BILETOWA czynna codziennie w godz. od 12.00 do 19.00.
tel. 22 827 70 49, e-mail: kasa@teatrpalladium.com)

Bileterie EMPIK
REZERWACJE BILETÓW GRUPOWYCH:
e-mail: biuro@impresariat.eu, tel. 732 675 746
lub BOW – tel. 666 328 869 od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00

Siostrunie – PALLADIUM