MusicaLove

Opublikowano Brak komentarzy do MusicaLove
wokalistki i tancerki

MusicaLove – to najnowsza odsłona znanego i cieszącego się od dwóch lat ogromnym powodzeniem cyklu musicalowego pt. „Broadway Street the Show”, w którym miłość i muzyka przenikają się nawzajem. Gwiazdorskie wykonania najbardziej znanych miłosnych songów ze światowych musicali (autorstwa m.in. Webbera, Bernstaina, Eltona Johna) w znakomitych polskich przekładach zapewnią ogromną dawkę uczuć i emocji. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra pod batutą Tomasza Filipczaka. Premiera już 31 stycznia o godz. 19.00.

MusicaLove – o miłości w musicalach, o musicalach o miłości

Podczas wieczoru wystapią:

Dorota Osińska – finalistka The Voice of Poland
Katarzyna Łaska, Olga Bieńkowska/Sanne Mieloo, Małgorzata Duda – Kozera, Paulina Janczak,
Jakub Wocial, Kamil Dominiak/Michał Rudaś

Artystom towarzyszyć będzie orkiestra pod kierownictwem Tomasza Filipczaka.

 

src=”http://www.teatr-rampa.pl/spektakle/w-repertuarze/musicalove-broadway-street-the-show”]Oficjalna strona spektaklu

Nie ma muzyki bez miłości, a już na pewno miłości bez muzyki. To o niej śpiewano pod balkonami ukochanych i na światowych scenach! Miłość i muzyka przenikają się nawzajem. To wyjątkowe połącznie pragniemy odczuwać i przeżywać jak najczęściej!

Teraz odnajdziesz miłość i muzykę a nawet odkryjesz miłość do muzyki w światłach Teatru Rampa. Tylko tu zobaczysz MusicaLove show- najdoskonalsze połączenie miłości i muzyki w najsłynniejszych miłosnych songach ze światowych musicali. Jako jedyni w Warszawie proponujemy oryginalny musical o… miłości w musicalach! Jest to nowa, oryginalna odsłona znanego i cieszacego się od dwóch lat ogromnym powodzeniem cyklu Broadway Street the Show.

Zamysł MusicaLove opiera się na tym, że każdy musical przedstawia i opiewa miłość w sobie tylko właściwy sposób. Fragmenty z Jesus Christ Superstar ukażą nam miłość Marii Magdaleny z góry skazaną na niespełnienie oraz ofiarną i dla wielu niezrozumiałą miłość Mesjasza. W musicalu Stephen Ward usłyszymy o wykorzystywaniu ludzi dla egoistycznych celów, a w The Phantom of The Opera o miłości, która zamiast uskrzydlać zniewala i nie pozwala na bycie sobą. W kultowym West Side Story, zobaczymy, iż prawdziwe, silne uczucie nawet wrogów może przemienić w przyjaciół, a dzięki Love Newer Dies przekonamy się, że prawdziwa miłość trwa wiecznie w naszej pamięci. Potęga ludzkiej pamięci w wielu musicalach jest przedstawiana jako ogromna siła sprawcza. To ona pomoże Normie Desmond – bohaterce Sunset Boulevard – pragnąć powrotu na szczyt kariery, a tytułowej Evicie nakaże zrobić wszystko, aby zyskać sławę i uznanie w oczach swojego narodu. Odkrywcze i nowe polskie przekłady niektórych przebojów sprawią, że zabrzmią one z ujmujacą delikatnością, podkreślając istotę oryginalnego tekstu.

Otwórzmy więc tę tajemniczą szkatułkę formy musicalu, która kryje w sobie kolejną przepiękną szkatułeczkę z prawdziwymi skarbami – perłami światowego musicalu. Odkryjmy je na nowo i zachwyćmy się na nowo miłością, która z nich emanuje. Dajmy się jej uwieść.

A ponieważ rzecz się dzieje w okolicach Walentynek, uprzedzamy, że można się też zakochać! W muzyce Webbera, Berntstaina, Swarca i Eltona Johna. Bo jak miłość, tak MusicaLove nie tylko niejedno ma imię… ale też słynne nazwizka!

Video / Trailer

Fotografia teatralna / materiały promocyjne

fotografia portret

fotografia portret
fotografia portret
fotografia portret

fotografia portret
fotografie
fotografia muzycy
fotografia wykonawcy

wokalistki i tancerki

 

Plakaty teatralne

plakatMusicaLove w Teatrze Rampa plakat

Dodaj komentarz