Ciao Ciao Bambina

Opublikowano Brak komentarzy do Ciao Ciao Bambina
spektakl muzyczny koncert teatralny

Teatr XL Scena Otwarta Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie, Kredytowa 1, Warszawa

23.02.14 godz. 19:00, 24.02.14 godz. 19:00 rezerwacje: ccb.spektaklmuzyczny@gmail.com, rezerwacje.teatrxl@gmail.com, tel: 505242517, tel: 500 261 813, Ceny:30/40pln

CIAO CIAO BAMBINA SPEKTAKL MUZYCZNY INSPIROWANY ŻYCIEM MARINO MARINI

Spektakl muzyczny “Ciao Ciao Bambina” to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy. Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40 -tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.

Narrację niezwykłego ambasadora włoskiej piosenki w Polsce wspaniałe prowadzi, łącząc wokal z zadaniami aktorskimi, Nicola Palladini, z towarzyszeniem kontrabasu Dominika Dudzika i gitary Piotra Bogutyna.
Tłem dla spektaklu są widowiskowe videoprojekcje, wprowadzające nas w klimat i atmosferę.

W ciągu 70 minut usłyszymy szlagiery: Tu vuo fa l’americano , L’Italiano, Azzurro, Marina, O sole mio, Love in Portofino, Volare, Mamma, Guarda che luna, Guaglione, Kriminal Tango czy Nie płacz kiedy odjadę i wiele innych.

CIAO CIAO BAMBINA – SPEKTAKL MUZYCZNY

NICOLA PALLADINI

Po ukończeniu w 2005 roku Akademii Musicalowej Musical Theatre Academy w Rzymie, studiował metody aktorskie Strasberg/Stanislavskji w Konstant Lee Studio u wykładowcy Ilza Prestinari z Actor Studio.

Rozpoczął swoją teatralną karierę w musicalu „The Rocky Horror Show” w roli Riff Raff, a następnie brał udział w licznych musicalach we Włoszech: „Welcome to the Machine” The Pink Floyd Rock Show w roli Frank the Producer, „Alicja w Krainie Czarów” w roli Szalonego Kapelusznika, „Across the Universe”, „Marcelino, chleb i wino”, „Grease” oraz w roli Apostoła w światowej premierze w Sali Audiencyjnej Pawła VI w Watykanie muzycznego spektaklu „Maria z Nazaretu”.

W 2011 roku zadebiutował w Polsce w głównej roli Mistrza Ceremonii w musicalu „CABARET” w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego, w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. W 2012 roku w Teatrze Muzycznym w Poznaniu wystąpił w musicalu „Kiss Me, Kate” w głównej roli Fred’a Grahama/Petruchio. W 2013 roku Nicola Palladini mozna bylo zobaczyc w roli Saszy, w inscenizacji ”Skrzypka na dachu” w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu.

“CIAO CIAO BAMBINA” – SPEKTAKL MUZYCZNY

www.facebook.com/ciaociaobambina
ccb.sepktaklmuzyczny@gmail.com
www.youtube.com/watch?v=f1ZdBSy1ZMs
www.facebook.com/ciaociaobambina
zdjecia “CIAO CIAO BAMBINA”
management
MAŁGORZATA WOJTULEWICZ

Fotografia, spektakl muzyczny

spektakl muzyczny koncert teatralny

spektakl muzyczny koncert teatralny

spektakl muzyczny koncert teatralny

spektakl muzyczny koncert teatralny

spektakl muzyczny koncert teatralny

Plakat teatralny

spektakl muzyczny koncert teatralny

Video, trailer ze spektaklu

Dodaj komentarz