Pod niemieckimi łóżkami

plakat teatralny projekt teatr warszawa

Reżyseria: Łukasz Witt-Michałowski

Obsada: Bartosz Opania, Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski

Przedstawienie „Pod niemieckimi łóżkami” w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców.

Justyna w dowcipny i bezpośredni sposób obala stereotypy dotyczące „tych czystych” Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona dla widzów dorosłych.

Warszawska premiera 7 listopada 2013 roku, Projekt Teatr Warszawa, scena ATM
Kolejne spektakle 8,9 listopada, 15,16,17 grudnia

Info”
Wszelkie informacje, terminy itd dostępne są również na : http://podniemieckimilozkami.pl/, http://projektteatr.com/spektakle/pod-niemieckimi-lozkami-premiera/, https://www.facebook.com/PodNiemieckimiLozkami, Bilety: http://www.teatralnebilety.pl/

Fotografia teatralna: Marcin Power Peła

fotografia teatralna Marcin Power Peła

fotografia teatralna Marcin Power Peła

Plakat teatralny

plakat teatralny projekt teatr warszawa

Zostaw Wiadomość