Teatr Druga Strefa – Scena Familijna

Opublikowano Brak komentarzy do Teatr Druga Strefa – Scena Familijna
Beata co Leśmianem gada TDS spektakl

BEATA CO LEŚMIANEM GADA
22.04, godz. 15.00 i 17:30

Scena familijna w Teatrze Druga Strefa już od dłuższego czasu „rzuca rękawicę” pędzącemu światu całodobowych kanałów emitujących kreskówki i konsolom do gier. Pokazuje dzieciom, że istnieje i inny świat. Świat spokojny, w którym ludzie mają czas dla siebie nawzajem a przedmioty są nie po to by je gromadzić, tylko po to by się nimi inspirować i bawić.

„Historia Pięknej Parysady i ptaka Bulbulezara” jest opowiedziana piękną i poetycką polszczyzną. Podczas wyprawy na szczyt niebezpiecznej góry spragnionych szczęścia wędrowców kusi największy z możliwych strachów – Iluzja, która przekonując kanonadą szeptów i wrzasków, nalega, aby obejrzeli się za siebie. Nic nie wiadomo o losach tych, którzy jej ulegli, ale wzdłuż ścieżki na szczyt góry stoi wiele kamiennych posągów o ludzkich kształtach.

Drugą częścią przedstawienia są warsztaty teatralne, w których dzieci biorą udział wspólnie z rodzicami. To szansa nie tylko na bliższe zapoznanie się z maskami i lalkami, ale i na wgląd w świat teatru od strony sceny. Realizatorzy spektaklu uprzedzają, że w odróżnieniu od petshop’ów spektakl nie daje najmniejszej szansy na kolekcjonowanie czegokolwiek, poza wyobrażeniami.

Wykonanie: Beata Łuczak

Reżyseria i scenografia: Sylwester Biraga

Muzyka: Marek Żurawski

 

PREMIERA 19 marca 2011
Teatr Druga Strefa – Sala Serwis,
ul. Magazynowa 14A 02-652 Warszawa
cena biletu: 49 zł
Po rezerwację i zakup biletów zapraszamy do bileterii: http://www.teatrdrugastrefa.pl/bileteria.html
KASA czynna od wtorku do piątku w godzinach 14.00 – 18.00
oraz zawsze na godzinę przed spektaklem (224 658 828)
Informacje na www.teatrdrugastrefa.pl
Facebookowy fanpage Teatru Druga Strefa

(materiał nadesłany)

Dodaj komentarz