Metro

artyści tancerze fotografia musical metro

Musical „Metro” jest dziełem Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy – dwóch wybitnych postaci polskiej, teatralnej sceny muzycznej. Libretto oraz teksty piosenek napisały Agata i Maryna Miklaszewskie. Musical miał swoją prapremierę w teatrze Dramatycznym w Warszawie 30 stycznia 1991 roku. W sezonie 1991/1992 „Metro” było nominowane do broadwayowskiej nagrody Tony Award za muzykę i libretto w kategorii: najlepsza partytura teatralna. Świetna passa musicalu trwa nieprzerwanie od 23 lat i nic nie zapowiada końca tej popularności.

Musical „Metro” w sierpniu w teatrze Studio Buffo

W sierpniu teatr Studio Buffo pracuje, a swoim widzom oferuje musical, który od 23 lat cieszy się niegasnącą popularnością. 28, 29 i 30 sierpnia „Metro” zatrzyma się na stacji teatr Studio Buffo. W obsadzie spektaklu zobaczymy m.in. Mariusza Czajkę, Dariusza Kordka, Artura Chamskiego, Jerzego Grzechnika, Natalię Kujawę i Natalię Krakowiak.

Metro

W sierpniu na scenie teatru Studio Buffo będziemy mieli okazję zobaczyć Mariusza Czajkę, Dariusza Kordka, Jerzego Grzechnika, Natalię Kujawę, Natalię Krakowiak, Artura Chamskiego oraz wielu innych wybitnych artystów teatru Studio Buffo. Jak podkreśla Natalia Kujawa – odtwórczyni roli Anki w spektaklu – Dla młodych aktorów – nowego pokolenia „Metra”, musical jest przede wszystkim spełnieniem marzeń, ale i ogromnym wyzwaniem. Grały w nim osoby dziś bardzo znane i cenione na scenie artystycznej, tj. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, co czyni ten musical wyjątkowym. Cudownie jest grać w tym spektaklu, jako kolejne pokolenie. Z musicalem nie czekamy do września! Dla naszych Widzów gramy go już w sierpniu, by przyjemnie zakończyć wakacje i zainaugurować nowy sezon teatralny, który rozpocznie się 4 września.

Daty i godziny spektaklu:
28.08., godz. 19.00
29.08., godz. 19.00
30.08., godz. 16.00, godz. 19.00

Bilety na spektakl można zarezerwować na stronie internetowej teatru Studio Buffo:
studiobuffo.com.pl

Fotografia teatralna: archiwum teatru

artyści tancerze fotografia musical metro artyści tancerze fotografia musical metro artyści tancerze fotografia musical metro artyści tancerze fotografia musical metro artyści tancerze fotografia musical metro artyści tancerze fotografia musical metro logo musicalu teatru studio buffo metro