MusicaLove – cykl Broadway Street the Show

Opublikowano Brak komentarzy do MusicaLove – cykl Broadway Street the Show
plakat

Podczas wieczoru wystapią:

Dorota Osińska – finalistka The Voice of Poland
Katarzyna Łaska, Olga Bieńkowska/Sanne Mieloo, Małgorzata Duda – Kozera, Paulina Janczak,
Jakub Wocial, Kamil Dominiak/Michał Rudaś

Artystom towarzyszyć będzie orkiestra pod kierownictwem Tomasza Filipczaka

MusicaLove

jest to nowa, oryginalna odsłona znanego i cieszacego się od dwóch lat ogromnym powodzeniem cyklu Broadway Street the Show.

Teraz odnajdziesz miłość i muzykę a nawet odkryjesz miłość do muzyki w światłach Teatru Rampa. Tylko tu zobaczysz MusicaLove show- najdoskonalsze połączenie miłości i muzyki w najsłynniejszych miłosnych songach ze światowych musicali.

Zamysł MusicaLove opiera się na tym, że każdy musical przedstawia i opiewa miłość w sobie tylko właściwy sposób. Fragmenty z Jesus Christ Superstar ukażą nam miłość Marii Magdaleny z góry skazaną na niespełnienie oraz ofiarną i dla wielu niezrozumiałą miłość Mesjasza. W musicalu Stephen Ward usłyszymy o wykorzystywaniu ludzi dla egoistycznych celów, a w The Phantom of The Opera o miłości, która zamiast uskrzydlać zniewala i nie pozwala na bycie sobą. W kultowym West Side Story, zobaczymy, iż prawdziwe, silne uczucie nawet wrogów może przemienić w przyjaciół, a dzięki Love Newer Dies przekonamy się, że prawdziwa miłość trwa wiecznie w naszej pamięci. Potęga ludzkiej pamięci w wielu musicalach jest przedstawiana jako ogromna siła sprawcza. To ona pomoże Normie Desmond – bohaterce Sunset Boulevard – pragnąć powrotu na szczyt kariery, a tytułowej Evicie nakaże zrobić wszystko, aby zyskać sławę i uznanie w oczach swojego narodu. Odkrywcze i nowe polskie przekłady niektórych przebojów sprawią, że zabrzmią one z ujmujacą delikatnością, podkreślając istotę oryginalnego tekstu.

src=”https://teatry.waw.pl/2014/01/przedstawienia-teatralne/teatr-rampa/musicalove/”]Więcej o spektaklu

Fotografie:

 

fotografia muzycy wokalistki i tancerki fotografia wykonawcy

Plakat teatralny

plakat

Dodaj komentarz