My Fair Lady Musical w Sali Kongresowej

Opublikowano Brak komentarzy do My Fair Lady Musical w Sali Kongresowej
urszula piwnicka

„My Fair Lady”

TERMIN: 11 lutego 2014 roku, godz. 19:00
MIEJSCE: Sala Kongresowa, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

ORGANIZATOR: UBP Consulting
PRODUCENT: Urszula Piwnicka

OBASADA:

Eliza Doolittle – Urszula Piwnicka
Profesor Higgins – Dariusz Niebudek
Płk Pickering – Tomasz Domagała
Alfred Doolittle – Tomasz Lorek
Pani Pearce – Jolanta Mrotek
Pani Hopkins – Agnieszka Rose
GOŚCINNIE w roli Pani Higgins – Izabela Trojanowska

ORAZ:

Orkiestra Nova pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego, chór i balet

„My Fair Lady” – musical wszech czasów tylko w lutym w Warszawie

Już 11 lutego 2014 roku w warszawskiej Sali Kongresowej PKiN zagości „My Fair Lady” – jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych widowisk muzycznych na świecie. Lutowy spektakl będzie wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ musical „My Fair Lady” był nieobecny na stołecznych scenach aż przez 15 lat!

„My Fair Lady” to niezwykle wzruszająca historia o londyńskiej kwiaciarce, Elizie Doolittle, która staje się obiektem zakładu dwóch dżentelmenów. Profesor Higgins, mistrz fonetyki, przekonany, że uda mu się w pół roku przeistoczyć Elizę w damę, w której nikt nie rozpozna dziewczyny z niższych sfer, nie przypuszcza jednak, że sam stanie się ofiarą tego zakładu.

– „My Fair Lady” to nie tylko trzymająca w napięciu, zabawna i pełna zaskakujących zwrotów fabuła. To również piękna, ponadczasowa, muzyczna opowieść o tym, że marzenia się spełniają, że los każdego może się odmienić na lepsze – mówi Urszula Piwnicka, odtwórczyni roli Elizy Doolittle.

Musical „My Fair Lady” stale cieszy się ogromną popularnością, jest jednym z najczęściej wystawianych przedstawień muzycznych. Ostatni raz w Warszawie można było obejrzeć je aż piętnaście lat temu. Spektakl, który odbędzie się 11 lutego 2014 roku w Sali Kongresowej będzie jedyną okazją do usłyszenia na żywo doskonale znanych melodii takich jak „Przetańczyć całą noc”, „Tę ulicę znam” oraz „Jeden szczęścia łut” – przebojów światowej sławy, które niezmiennie zachwycają melomanów od ponad pół wieku.

– Dwukrotnie wcieliłam się w postać Elizy Doolittle i za każdym razem żałowałam, że nie mogę zaśpiewać tej opowieści w moim mieście – Warszawie. Dziś moje marzenie się spełnia, za kilkanaście dni zaprezentujemy „My Fair Lady” w Sali Kongresowej w dość nietypowej scenerii – dodaje Urszula Piwnicka, która jest także producentem widowiska.

Bohaterowie lutowego spektaklu „My Fair Lady”, gwiazdy polskich scen muzycznych: Urszula Piwnicka, Dariusz Niebudek, Tomasz Domagała, Jolanta Mrotek, Tomasz Lorek, Agnieszka Rose, a gościnnie w roli Pani Higgins – Izabela Trojanowska, porzucą Londyn, by w trakcie przedstawienia przechadzać się po ulicach Warszawy. Towarzyszyć im będą Orkiestra Nova pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego, chór oraz balet.

Organizatorem spektaklu „My Fair Lady”, które odbędzie się 11 lutego 2014 roku o godz. 19:00 w Sali Kongresowa PKiN w Warszawie jest UBP Consulting.

Bilety w cenach 60zł, 90zł, 100 zł, 120 zł, 140 zł i 170 zł można kupić w sieciach sprzedaży empik oraz ebilet.pl

„My Fair Lady” to musical z 1956 r., broadwayowski hit librecisty Alana J. Lernera i kompozytora Frederica Loewego. Wersja filmowa z 1964 r., z Audrey Hepburn w roli głównej, zdobyła 7 Oskarów.

Fotografie / materiały promocyjne

izabela trojanowska musical ulotka reklamowa reklama Urszula Piwnicka aktorka

Dodaj komentarz