Na granicy

Opublikowano Brak komentarzy do Na granicy
plakat

Na granicy

Teatr Improwizacji AFRONT zaprasza wszystkich z bliska i daleka na półtorej godziny dobrego humoru w postaci spektaklu improwizowanego Na Granicy.

Czym jest improwizacja? – każdy z nas ma jakąś swoją definicję tego zjawiska. A czym jest spektakl improwizowany? Tak w wielkim skrócie i uproszczeniu to grupka improwizatorów, pusta scena i Wy… to jest właśnie przepis doskonały na wieczór pełen atrakcji, podczas którego wszystko może się wydarzyć! „Na Granicy” to półtorej godziny krótkich form improwizowanych (znanych choćby z show „Whose line is it anyway?”, ale przerobionych przez Teatr Improwizacji AFRONT na swoją modłę), podczas których wszystko, ale to wszystko tworzone jest na żywo i za sugestią Publiczności, która wprawdzie nie jest wyciągana na scenę (no, chyba że ktoś bardzo, baaardzo chce), ale jej udział jest niezmiernie ważny, jeśli nie najważniejszy. To Wy kierujecie poczynaniami improwizatorów i nadajecie im sens, bez udziału Publiki spektakl improwizacyjny po prostu nie ruszy z miejsca.

„Na Granicy” to ryzykowna ekwilibrystyka – dla improwizatorów, oczywiście, ponieważ nie tylko są zdani na Wasze pomysły i decyzje, ale również mierzyć się będą z grami, które wcześniej nie były przez AFRONT jeszcze grane. Ba!, będą to gry, które tak naprawdę rzadko kiedy – o ile w ogóle – można gdziekolwiek na scenie zobaczyć!
Warto więc przyjść i przekonać się, czy ryzyko się opłaci i czy AFRONTowcy wyjdą cało z tego zmagania, a także jakim wyzwaniom będą musieli stawić czoła. Przyjść, zobaczyć i dorzucić do tej mieszanki wybuchowej jeszcze coś od siebie.
Zapraszamy – stwórz ten wieczór razem z nami!

Miejsce: Klub Arytmia, ul. Sandomierska 13 Warszawa
Rezerwacje:  607132270, 513673348

lub mail: kontakt.afront@gmail.com

Plakat teatralny

plakat

Dodaj komentarz