Second Hand na granicy

Opublikowano Brak komentarzy do Second Hand na granicy
plakat teatralny

SECOND HAND NA GRANICY – Teatr Improwizacji AFRONT
12.10.2013, godzina 20:00, Warszawa, PaństwoMiasto, ul. Andersa 29

Second Handy znamy wszyscy – te „pachnące” maglem i drugą świeżością królestwa wieszaków i korytek, na których setki mniej lub bardziej znoszonych ubrań czekają na swoją drugą szansę i drugie życie. Przybytki te codziennie odwiedzają tłumy osób, mają one swoich zagorzałych wyznawców i nawet ci, którzy publicznie kręcą nosem na samo ich wspomnienie, później cichaczem zaglądają do ich wnętrz, gdyż wiedzą, że często można tam znaleźć prawdziwie unikatowe perełki, jakich u nikogo innego nie da się zobaczyć.

SECOND HAND NA GRANICY Teatru Improwizacji AFRONT przekona Was, że towar z drugiej ręki może być bardzo wartościowy. Zwłaszcza, że nasz sklepik zaoferuje Wam wybór mało znoszonych i jeszcze całkiem świeżych gier improwizacyjnych, które do tej pory graliśmy tylko raz! Co więcej – to właśnie do Was będzie należał wybór tego, co tego wieczora pokażemy.

Od poniedziałku 07.10 na naszej facebookowej stronie https://www.facebook.com/TeatrImprowizacjiAfront można będzie wziąć udział w wyborze gier, które w sobotę dostaną drugą szansę na zaistnienie. Jeśli więc byliście kiedyś na Afrontowym „To, czego jeszcze nie graliśmy” i widzieliście coś, co szczególnie zapadło Wam w pamięć, albo jeśli znajdziecie na liście lubianą przez Was grę, która przez nas nie była jeszcze przesadnie eksploatowana, albo też jeśli nie macie kompletnie żadnego pojęcia o tym, co te nazwy oznaczają i jak to ugryźć, ale właśnie dlatego chcecie się wypowiedzieć – wejdźcie na nasz fun page i ZAGŁOSUJCIE!!! Może to właśnie Wasza faworytka znajdzie się w ścisłej czołówce? A to będzie dopiero początek wyborów, gdyż w SECOND HANDZIE NA GRANICY będziecie mieć wpływ na miejsce akcji, na losy bohaterów i na to, z czym będą musieli się borykać. A wszystko, jak na krótkie formy przystało, energiczne, zabawne i niepowtarzalne!

Teatr Improwizacji AFRONT funkcjonuje marca 2011 roku. W swoim dorobku ma wiele występów na różnych scenach w Warszawie, ale nie tylko. Gościli bowiem m.in. na festiwalach w Poznaniu, Goleniowie, Olsztynie i uświetniali liczne imprezy okolicznościowe np. w Warce, czy Kozienicach.

Wstęp: 15 zł ulgowy/ 20 zł normalny.
Akceptujemy tylko gotówkę – żadnego plastiku czy żywego towaru na wymianę!

Rezerwacje: kontakt.afront@gmail.com, 788-141-205 – głos męski, 607-132-270 – głos żeński.
http://www.afront.art.pl/

Plakat teatralny

plakat teatralny

Dodaj komentarz