Trener Życia

plakat teatralny

Trener Życia
(blogteatralny)

Nick Reed
tłumaczenie
Klaudyna Rozhin
reżyseria
Wojciech Malajkat
scenografia i kostiumy
Julia Skrzynecka
światło
Petro Aleksowski
muzyka
Zbigniew Zamachowski
asystent reżysera
Marzena Strzycka
inspicjent
Łukasz Barszcz
Występują:
Katarzyna Bagniewska, Wojciech Malajkat, Albert Osik, Beata Ścibakówna (aktorka Teatru Narodowego)

Trener życia (Lifecoach) to polska prapremiera sztuki Nicka Reeda wystawionej po raz pierwszy z ogromnym sukcesem na londyńskim West Endzie w 2008 roku.

Wendy potrzebuje pomocy. Podobnie jak jej terapeuta! Jej życie to jedna wielka katastrofa. Szefowa traci do niej cierpliwość, chłopak nie ma do niej szacunku, a co najgorsze: Wendy nie potrafi bronić swoich racji. Colin jest terapeutą. Pomaga ludziom uświadomić sobie ich błędy i znaleźć właściwą drogę. Ale co się stanie, kiedy on sam zboczy z kursu?… Trener życia to opowieść o dwojgu ludziach, z których ona odnajduje się w gąszczu życia, a on uświadamia sobie, że droga, którą dotychczas szedł, nie wiedzie tam, dokąd chciałby dojść…

„Nowa komedia Nicka Reeda to Pigmalion dla pokolenia, dla którego niezbędnym akcesorium jest najnowszy model telefonu komórkowego. Colin staje przed trudnym zadaniem transformacji młodej naiwnej dziewczyny w kobietę sukcesu. Ale w dzisiejszej dobie ‘wzorcem’ są menadżerowie i menadżerki firm, a częścią nowoczesnej ‘etykiety’, której Wendy musi się nauczyć, są: asertywność, wyznaczanie sobie celów i zdrowy egoizm…”

Premiera: 07.10.2011
Czas trwania: 2 godziny 1 przerwa

Plakat teatralny

plakat teatralny

Zostaw Wiadomość