Senty Menty

Opublikowano
teatr małego widza SENTYMENTY

­SENTYMENTALNY KONCERT ŻYCZEŃ
w Teatrze Małego Widza

Występują: Igor Spolski, Michał Lamża, Iza Lamik, Agnieszka Czekierda
Adaptacja, aranżacja: Igor Spolski, Michał Lamża, Iza Lamik (Igor Spolski & The Dudes)
Reżyseria: Agnieszka Czekierda
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Reżyseria światła: Michał Foltak
Adresaci spektaklu:  dzieci w wieku 1-5 lat
Czas trwania: 45 min

W niedzielę 19 października 2014 w Teatrze Małego Widza cofniemy na chwilę czas i uruchomimy niezwykły filmowo-bajkowy kalejdoskop. Koncert „SENTY-MENTY” dedykujemy szczególnie tym, którzy pragną zarazić swoje dzieci miłością do kultowych piosenek, które my sami nuciliśmy kiedy byliśmy mali.
Najnowsza odsłona interaktywnego koncertu pt. „SENTY-MENTY” będzie sentymentalną podróżą do czasów dzieciństwa rocznika 70 i 80, rodzajem muzycznego pamiętnika, na który składają się wybitne i ponadczasowe utwory z polskich bajek i seriali dla dzieci, i młodzieży. Pamiętacie Rademenesa, piżmaki z Wiklinowej Zatoki, Pustoraka, co nie chciał Meluzyny, Tolka Banana, Pankracego albo Smuteczki, które mieszkały nad rzeczką? Kto by ich nie pamiętał, przecież ten piękny muzyczny świat po brzegi wypełniał czas naszego dzieciństwa. Dziś możemy wrócić do niego razem z naszymi dziećmi i wspólnie zanurzyć się w tym muzycznym oceanie wspomnień. „SENTY-MENTY” to koncert pełen magii, emocji, śmiechu i dobrej zabawy. Jak zwykle Iza Lamik, Michał Lamża i Igor Spolski przygotowali żywiołowe i zaskakujące aranżacje, więc nie trzeba się martwić o miejsca siedzące. Nie będą nam potrzebne. Nie da się przecież tańczyć na siedząco.

Premiera: 19.10.2014, pokazy przedpremierowe: 18.10.2014

Po 3 latach działalności dorobek Teatru Małego Widza to dziewięć spektakli dla dzieci od 1. roku życia, dwa interaktywne koncerty, ale również dwa spektakle i liczne kreatywne warsztaty dla dzieci nieco starszych, takich powyżej 4 lat. W tym czasie zagraliśmy ponad 1050 spektakli, odwiedziło nas 40 tys. widzów. Teatr Małego Widza – to teatr zapachu, dźwięku, koloru, a teraz również smaku! Tu nie ma wierszyków, kukiełek czy morału powtarzanego cztery razy. W Teatrze Małego Widza najważniejsze jest pobudzanie wszystkich zmysłów i wyobraźni dzieci. Do zobaczenia na Jezuickiej 4 w Warszawie!

TEATR MAŁEGO WIDZA
SCEK, Scena Dziecka
ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)
00-281 Warszawa – Stare Miasto
tel. +48 512 622 215
info@teatrmalegowidza.pl
www.teatrmalegowidza.pl

Plakat teatralny

teatr małego widza SENTYMENTY