Długo i szczęśliwie

Opublikowano
Grzegorz Halama Teatr Capitol
Grzegorz Halama w nowym programie pozbawionym wulgaryzmów. Stand-up comedy w Teatrze Capitol. W programie: o nałogach, o kobietach, o pieniądzach, o szczęściu.

Grzegorz Halama nazywany jest Ojcem Chrzestnym polskiego stand-upu. Jako pierwszy w Polsce używał tej nazwy. Dziś, gdy ta forma kabaretowa stała się bardzo popularna, chce nadać jej inną jakość. A zaprezentuje ją w warszawskim Teatrze Capitol. Premiera już 6 grudnia.

Nowy program Grzegorza Halamy „Długo i szczęśliwie“ to stand-up pozbawiony wulgaryzmów, tak często stosowanych na dzisiejszej scenie kabaretowej. Autor opiera go na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie, pamiętając przy tym o zachowaniu estetyki. To komizm, który odchodzi od prymitywnego wykorzystywania wulgarnego języka, a skupia się na lotnym i lekkim podaniu wielu życiowych prawd i poruszeniu spraw, z którymi zmagamy się na co dzień. Grzegorz Halama z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych, takich jak: odchudzanie, nałogi, sposoby upiększania się kobiet, poszukiwanie szczęścia, a także kredyt we frankach szwajcarskich, którego Halama sam jest posiadaczem. Poza tym, bierze na warsztat temat stary jak świat, czyli związki damsko-męskie. Jednak tym razem przeanalizuje je w zaskakujący dla widza sposób.

Nowa odsłona Grzegorza Halamy, którego lubimy i znamy z dotychczasowych dokonań scenicznych, a także filmowych, sprawi, że z pewnością zjedna mu jeszcze więcej zwolenników jego komediowego talentu.

Sprzedaż biletów w Internecie:

www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletynakabarety.pl; www.biletyna.pl

Plakat do spektaklu

Grzegorz Halama Teatr Capitol
Grzegorz Halama Teatr Capitol