Miś Uszatek świętuje w Przedszkolu

Opublikowano
fotografia ze spektaklu

Miś Uszatek świętuje w Przedszkolu 4 Słonie

25 listopada 2014 r. z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia do Przedszkola 4 Słonie zawitają postacie z kultowej wieczorynki. Miś Uszatek oraz Lalka Rózia (bo o nich mowa) zaczną świętować o godzinie 10:00.

W ulubieńców młodego pokolenia wcielą się aktorzy Teatru Kamienica: Katarzyna Taracińska-Badura (Lalka Rózia) wraz z Tomaszem Błasiakiem (Miś Uszatek), najmłodszym znani z programu „Domisie”. Bajkowy duet pomoże przedszkolakom skonstruować chatkę dla Uszatka. Domek zostanie zbudowany z miękkich, kolorowych klocków edukacyjnych. W planie jest też wspólne czytanie bajki oraz pamiątkowe zdjęcia i autografy.

Wizyta Misia Uszatka i Lalki Rózi potrwa około godziny. Po obiedzie (w godz. 13:00 – 14:00) na najmłodszych czekają kolejne atrakcje – zabawy plastyczne. Oczywiście, w Dniu Pluszowego Misia, dzieci nie powinny zostawiać swoich maskotek w domu. Na pewno świetną zabawą będzie wspólne rysowanie portretów ukochanych przytulanek.

Dyrekcja Przedszkola 4 Słonie serdecznie zaprasza na spotkanie z Misiem Uszatkiem i Lalką Rózią. Chętni proszeni są o wysyłanie zgłoszeń (z imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka) na adres: marketing@4slonie.com.

Organizatorzy zastrzegają, że liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie dedykowane jest dzieciom w wieku od 2 do 6 lat.

dla dzieci plakat teatralny spektakl dla dzieci

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.4slonie.com

Dane teleadresowe:
Kreatywne Niepubliczne Przedszkole Lingwistyczne „4 Słonie”
ul. Kulczyńskiego 22
02-777 Warszawa
tel: +48 22 25 28 217
e-mail: marketing@4slonie.com
.