Single i Remiksy

Single i Remiksy Spektakl

Komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Olafa Lubaszenko

Obsada:
ANNA MUCHA, WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ,
LESŁAW ŻUREK, WOJCIECH MEDYŃSKI

Producent: Zdzisław Marcinkowski
Współproducent: Mariola Berg
Kiedy i gdzie”
28 października 2013 godz. 19
Bilety: kasa Teatru Żydowskiego, Eventim.pl, kupbilecik.pl więcej na www.singleiremiksy.com
Gdzie: TEATR ŻYDOWSKI Warszawa, ul. Plac Grzybowski 12/16

Sztuka „SINGLE I REMIKSY” Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie.

W firmie, którą dowodzi szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą , a nowe szefostwo postanawia zmienić na charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć nowego partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatem wydanie służbowego polecenia… Pech w tym, że wysłany z centrali weryfikator ma zjawić się w firmie lada chwila…

Fotografia teatralna: Marcin Peła

Single i Remiksy Spektakl Single i Remiksy Spektakl Single i Remiksy Spektakl

 

Plakat teatralny

Single i Remiksy Marcina Szczygielskiego - plakat

Video / Trailer

Komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery.

Zapraszamy

Zostaw Wiadomość