Di, Viv i Rose

teatr_capitol_BRODZIK, WIDAWSKA, LIPMANN

Spektakl Di, Viv i Rose.
Amelii Burmore.
W reżyserii MACIEJ KOWALEWSKI,
przekład KLAUDYNA ROZHIN,
scenografia ANETA SUSKIEWICZ,
muzyka BARTOSZ DZIEDZIC,
kostiumy DOROTA ROQUEPLO,
obsada Joanna BRODZIK, Daria WIDAWSKA, Małgorzata LIPMANN

Opis spektaklu: Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jak wpływają na ich dalsze życie? Wyjątkowa okazja aby zerknąć „od kuchni” na relacje bratnich dusz na scenie. Kobiet nieprzeciętnych, zabawnych i ciekawych życia. Codzienność ale bez rutyny. Historie pełne śmiechu i wzruszeń. Poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe.

„Kiedyś myślałam, że dorastanie razem to nic więcej niż rośnięcie obok siebie, ale teraz wiem, że to, jak rośniesz, w którą stronę – zależy od ludzi, którzy rosną razem z tobą.”

Oto co same Aktorki mówią o spektaklu:

Di Viv Rose – To dla nas przedsięwzięcie wyjątkowe, bo naszą motywacją do spotkania się na scenie jest… przyjaźń. Kiedy ponad 15 lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się miedzy nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu. Bez zbędnych deklaracji i wielkich słów stałyśmy się sobie bardzo bliskie.

„Poznałyśmy się z Rose szesnaście lat temu, na uniwersytecie. To wtedy ona wybrała mnie i Viv, a my wybrałyśmy ją…”

Plakat teatralny

teatr_capitol_BRODZIK, WIDAWSKA, LIPMANN

Fotografia teatralna

teatr_capitol_BRODZIK, WIDAWSKA, LIPMANN teatr_capitol_BRODZIK, WIDAWSKA, LIPMANN teatr_capitol_BRODZIK, WIDAWSKA, LIPMANN