…i bach prosto w piach !

plakat spektaklu i bach prosto w piach

Pomysł i reżyseria:Agnieszka Czekierda
Występują: Bartek Adamczyk i Arkadiusz Wrzesień
Scenografia i Kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Reżyseria światła: Sebastian Kozioł
Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-5  lat

Czas trwania: 30 minut + 15 minut wspólnej zabawy

… i bach prosto w piach ! to kolejny, trzeci już spektakl dla maluszków przygotowany w nurcie teatru „inicjacyjnego”, którego Teatr  Małego Widza jest pionierem w Warszawie.

Podobnie jak we wcześniejszych realizacjach nie należy tu spodziewać się bajki z morałem – słowo mówione schodzi na plan dalszy, a podstawą komunikacji z dziećmi jest fascynacja i wspólne odkrywanie prostych przedmiotów i czynności. Tym razem krążą one  wokół tematu piasku, bo piasek i jego magia jest dla dzieci przedmiotem absolutnej fascynacji. Scena zamienia się w wielką piaskownicę. Prawdziwy  biały piasek się sypie, przesypuje, nasypuje, wysypuje, rozsiewa i przesiewa.

Aktorzy niczym mali chemicy badają właściwości piasku, z wypiekami na twarzy odkrywają, jak można się nim bawić i cieszyć. To spektakl niezwykle plastyczny, ciepły i radosny. Pełen niespodzianek, kolorów i atrakcyjnych obrazów. Zabawny, lekki, pozostawiający mnóstwo przestrzeni dla dziecięcej wyobraźni. A po spektaklu, jak zwykle w Teatrze Małego Widza dzieci będą mogły wtargnąć na scenę i wspólnie z rodzicami odkrywać tajemniczy świat naszej piaskownicy.

Plakat przedstawienia

plakat spektaklu i bach prosto w piach

Zostaw Wiadomość