Chłodna 25 Klub Komediowy Stand-up

Opublikowano Brak komentarzy do Chłodna 25 Klub Komediowy Stand-up
The best of stand up na Chłodnej - plakat

Klub Komediowy Chłodna – repertuar – Grudzień 2012           – link

The Best of Stand-up! na Chłodnej 25 (21-23 września)

Podczas „The Best of Stand-up! na Chłodnej” Klub Komediowy Chłodna planuje zaprezentować widzom to, co najlepsze w stand-upie warszawskim i nie tylko. W weekend 21, 22 i 23 września (codziennie o 20.00) wystąpią komicy znani z występów w Comedy Central, Polsacie, TVP czy HBO, m.in.: Kempa i diapazony, Wojciech Fiedorczuk, Antek Syrek Dąbrowski, Karol Kopiec, Maciej Buchwald, Michał Sufin, Bartek Walos, Kacper Ruciński. W ramach piątkowego wielkiego Open Mica, każdy z widzów będzie miał szansę wypróbować się w trudnej sztuce rozśmieszania ludzi. Najlepsi zostaną nagrodzeni możliwością występu w kolejnych dniach przeglądu.

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa
Bilety w cenie 15-30 zł. Karnet na wszystkie dni: normalny 70 zł / ulgowy 50 zł.
Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl lub tel. 601610085
Facebook: http://www.facebook.com/KlubKomediowyChlodna

Stand-up, czyli styl komedii, w którym komik mówi napisany przez siebie tekst, kierując go bezpośrednio do publiczności. Forma niepokorna i bezkompromisowa, główny nacisk kładzie na charyzmę komika, ostry i szczery ton występu.

21 września
godz. 20:00

Wielki Open-mic

Wieczór w trakcie którego każdy może zgłosić się i spróbować swoich sił przed mikrofonem. W ciągu sześciu minut będzie miał możliwość stanięcia w szranki z młodymi komikami. Dwóch zwycięzców tego wieczoru będzie miało okazję wystąpić w sobotę oraz w niedzielę, razem z zaproszonymi komikami. Poprowadzi Michał Kempa.

Kempa i diapazony

Stand uper, zwycięzca programu Zabij mnie śmiechem. Zdobywca wielu nagród. Uprawia humor psychodeliczno-festynowy utrzymany w stylistyce pomiędzy wczesnym Bobem Dylanem i późnym Davidem Hasselhoffem

Bilety: normalne 20 zł / ulgowe 15 zł

Poziom szaleństwa, rozpadu, rozkładu formy, którą zaprezentował Michał Kempa i Diapazony, jest czymś tak przerażającym, dziwnym, uroczym, śmiesznym, ciekawym, że to mi prędko z głowy nie wywietrzeje. (Maciej Stuhr, Gazeta Wyborcza)

22 września
godz. 20:00

Prowadzenie: Michał Sufin

Wystąpią:

Wojciech Fiedorczuk
Ekscentryk sceny i mikrofonu. Duchem wyrastający z komedii absurdalnej, kabaretu Mumio i szaleństwa scenicznego. Mówi monotonnie i dziwnie. Jego występy przesiąknięte są zabawami językowymi, abstrakcyjnym humorem i serdecznym podejściem do publiczności.

Antek Syrek Dąbrowski
Uwaga! Komik wysokiego ryzyka. Wyrazisty i bezkompromisowy! Nie boi się przekraczania poprawności. Dla trafnej puenty nie cofnie się przed niczym. Występ dla ludzi o mocnych nerwach.

Karol Kopiec
Komik zanurzony w świecie, jedynie dla niego oczywistych skojarzeń. Jego występy pełne są szalonych postaci, faktów naukowych, abstrakcyjnych obrazów. Mantrująca kura, zawody sportowe w poszukiwaniu grzybów w stylu klasycznym to tylko nieliczne przykłady obrazów jego wyobraźni.

Maciej Buchwald
Reżyser filmowy, komik, konferansjer, członek grupy teatru improwizowanego Klancyk. W warszawskiej niezależnej scenie stand-upu szybko dorobił się miana gwiazdy. W swoich występach łączy historie ze swojego życia, trafne i złośliwe spostrzeżenia z szalejącymi wystrzałami nieskrępowanej wyobraźni.
Grał to tu to tam, między innymi w telewizji. Jako reżyser zdobywca wielu nagród i wyróżnień m.in. Grand Prix w Konkursie Kina Niezależnego na 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2008. Nie do końca spełniony poeta i prozaik, pianista oraz autor komiksów.

Bilety: normalne 30 zł / ulgowe 20 zł

23 września
godz. 20:00

Prowadzenie: Michał Sufin

Wystąpią:

Michał Sufin
W swoich występach łączy opowiadanie historii, improwizację z publicznością i stand-up.

Bartek Walos
Szalony, dziwaczny, retro. Nie dla wszystkich. Lubi opowiadać o starych serialach, nieznanych piosenkarzach i imprezach słodyczy z lat dziewięćdziesiątych. Jak sam twierdzi: Ulubiona piosenka: Pies Huckelberry i templariusze, ulubiony cytat: 2 + 2 = 4, ulubiona książka: z szynką.

Kacper Ruciński
komik i improwizator. Zdobywał nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym jak i stand-upowym. W swoich występach proste sytuacje z życia, przekuwa w charakterystyczne, cięte monologi.

Abelard Giza
Prekursor i najbardziej wyrazisty przedstawiciel stand-upu w Polsce. Jak sam o sobie mówi: człowiek zdolny. Wszystko, co robi, jest po prostu świetne. Kabaret Limo, w którym jest liderem, czy też zrealizowane filmy, z których każdy staje się hitem na youtube.com. Jest również świetny w stand-upie. Nie boi się dotykać tematów ważnych.

Bilety: normalne 30 zł / ulgowe 20 zł

Fotografia / Galeria

Plakat promujący

The best of stand up na Chłodnej - plakat

Dodaj komentarz