W Och-Teatrze życia – spotkanie otwarte z Marią Seweryn

Opublikowano Brak komentarzy do W Och-Teatrze życia – spotkanie otwarte z Marią Seweryn
Maria Seweryn Robert Jaworski

Warszawa, 13.02.2013 r.

W Och-Teatrze życia – spotkanie otwarte z Marią Seweryn.

W sobotę 2 marca br. o godz. 13.00 na Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie odbędzie się spotkanie otwarte, pt. „W Och-Teatrze życia”. Główną bohaterką spotkania będzie Maria Seweryn – polska aktorka teatralna i filmowa, reżyserka, która podzieli się doświadczeniami na temat rozwoju swojej kariery zawodowej oraz opowie o wyborach życiowych i artystycznych.

Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby dowiedzieć się skąd Maria Seweryn czerpie inspiracje dla swojej twórczości i czy to, co robi, przynosi jej satysfakcję. Aktorka zdradzi tajemnicę, w której z życiowych ról czuje się najlepiej, a w jakiej chciałaby jeszcze zagrać. Udzieli kilku cennych wskazówek, jak według niej można opanować sztukę życia.
Jest to kolejne spotkanie w ramach cyklu wykładów otwartych z ciekawymi osobami ze świata nauki, kultury, polityki i biznesu pt. „Szukając swojej drogi rozwoju” organizowanego przez ośrodek szkoleniowy Przestrzeń Rozwoju WSP TWP w Warszawie. „W Och-Teatrze życia” to pierwszy z 20 wykładów otwartych realizowanych w ramach obchodów XX-lecia Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie. Do końca 2013 roku na wszystkich Wydziałach Uczelni odbędą się kolejne spotkania z cyklu.

Celem organizowanej inicjatywy jest inspirowanie i stymulacja do rozwoju zawodowego i osobistego, do odważnych decyzji, poszerzania swoich horyzontów i pracy nad własnym potencjałem. Zaproszeni goście – osoby znane, o ugruntowanej pozycji zawodowej, które wykonują swój zawód z pasją oraz trenerzy z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego podzielą się swoimi doświadczeniami, powiedzą o swoich wyborach życiowych i towarzyszących im trudnościach. Przekażą również wskazówki jaką drogę wybrać aby dotrzeć do celu, czyli spełnienia zawodowego. W projekcie udział wzięli już m.in. Renata Arendt-Dziurdzikowska, Katarzyna Montgomery, Henryka Krzywonos, Beata Pawlikowska, Dorota Wellman. Dotychczasowe spotkania wzbudziły ogromne zainteresowanie uczestników, a liczne dyskusje i pytania zamieniły wykład w aktywne i inspirujące wydarzenie.

Spotkania są skierowane szczególnie do osób, które chcą rozwijać się zawodowo, zmienić swój zawód, które dopiero znajdują się na etapie wyboru zawodu oraz do doradców zawodowych i coachów. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa na adres: przestrzenrozwoju@wsptwp.eu, w tytule maila należy wpisać Maria Seweryn.

Maria Seweryn Robert Jaworski
Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udziela:
Monika Załuga
tel. 22 823 66 23 wew. 108
e-mail: m.zaluga@wsptwp.eu
www.wsptwp.eu

Dodaj komentarz