Żołnierz Polski

ŻOŁNIERZ POLSKI Patriotyczny one-man show Rafała Rutkowskiego

Warszawski Teatr Makabry przedstawia:

Scenariusz: Maciej Lubieński i Michał Walczak
Reżyseria: Michał Walczak
Występuje: Rafał Rutkowski
Premiera: 15 czerwca 2016 r., Dzika Strona Wisły, Plac Hallera 5

ŻOŁNIERZ POLSKI
Patriotyczny one-man show Rafała Rutkowskiego

Jak dostać się do wojska? Po czym można poznać, że wybuchła wojna? Co warto kupić na wypadek konfliktu zbrojnego? Jak zrobić rekonstrukcję historyczną w weekend? Na te, i inne pytania odpowie weteran, patriota i mistrz sztuk walki – pułkownik Gazda. Na zamówienie MON w Dzikiej Stronie Wisły odbędzie się szkolenie wojskowo-patriotyczne z elementami burleski, które wyłoni teatralny oddział paramilitarny, gotowy do prowadzenia wojny hybrydowej i patrolowania Warszawy. Ułańska fantazja, szarże, koszarowe żarty, makabra i anegdotki z pola walki, a przede wszystkim neopatriotyczne hity: „Karbala”, „WKU”, „Zakochany Dron”.

 

Dzika Strona Wisły

Po „Ojcu Polskim” i „Seksie polskim” twórcy „Pożaru w burdelu”, Maciej Łubieński i Michał Walczak, łączą siły w kolejnym, tym razem wyjątkowo wybuchowym, patriotycznym show Rafała Rutkowskiego. Daj się zmusztrować, poczuj smak przygody, zostań żołnierzem polskim i przejdź szkolenie w Dzikiej Stronie Wisły.

Fotografia: Kasia Chmura Cegiełkowska

ŻOŁNIERZ POLSKI Patriotyczny one-man show Rafała Rutkowskiego ŻOŁNIERZ POLSKI Patriotyczny one-man show Rafała Rutkowskiego
Bilety: bilety24.pl