Musical „W cieniu” Teatr Muzyczny Tintilo

fotografia teatralna

Musical „W cieniu” jest kolejną dużą produkcją Teatru Muzycznego Tintilo. Na deskach Teatru Rampa, bo tam będzie grany w dniach 28-29 maja wystąpią adepci szkoły musicalowej Tintilo i zawodowi aktorzy. Będzie można zobaczyć Olgę Kalicką znaną z serialu Rodzinka.pl, ale także sporą grupę uczestników popularnego programu Bitwa na Głosy: Kamil Krupicz w roli Cienia czy Sylwia Przetak w roli Księżniczki.

Aktorzy młodego pokolenia jak Wojciech Michalak z serialu Tancerze czy Adrian Wiśniewski we wspaniałej kreacji aktorskiej nadpobudliwego Lekarza. Wszystko okraszone sporą dozą humoru, mocnych głosów i niebanalnej choreografii Jacka Wazelina znanego z programu You Can Dance. Nad całością czuwała doświadczona w sztuce musicalowej reżyser Teresa Kurpias-Grabowska. Do tego na uwagę zasługują niezmiernie plastycznie wykonane kostiumy, które wraz ze scenografią tworzą spójną całość.

Spektakl opowiada o młodym pisarzu, który odwiedza fikcyjny kraj południa, poszukując właściwego tematu do swojej książki o poszukiwaniu szczęścia. Konsekwencją twórczych poszukiwań pisarza jest utrata poczucia rzeczywistości i wejście w świat fikcji literackiej. Wymyślony bohater z jego opowieści okazuje się jego własnym cieniem, który przejawiając stłumione skłonności do poklasku i żądzy władzy, wymyka się spod kontroli. Pisarz staje się manipulowany przez swój własny cień.

Jaki będzie finał tej historii warto sprawdzić samemu wybierając się na tę ucztę dla oka i ucha 28/29 maja do Teatru Rampa lub 2 czerwca do Teatru Syrena.

Fotografia teatralna

fotografia teatralna fotografia teatr foto teatr fotografia teatralna

Plakat

plakat teatralny

Zostaw Wiadomość