Musical „W cieniu” Teatr Muzyczny Tintilo

Opublikowano Brak komentarzy do Musical „W cieniu” Teatr Muzyczny Tintilo
fotografia teatralna

Musical „W cieniu” jest kolejną dużą produkcją Teatru Muzycznego Tintilo. Na deskach Teatru Rampa, bo tam będzie grany w dniach 28-29 maja wystąpią adepci szkoły musicalowej Tintilo i zawodowi aktorzy. Będzie można zobaczyć Olgę Kalicką znaną z serialu Rodzinka.pl, ale także sporą grupę uczestników popularnego programu Bitwa na Głosy: Kamil Krupicz w roli Cienia czy Sylwia Przetak w roli Księżniczki.

Aktorzy młodego pokolenia jak Wojciech Michalak z serialu Tancerze czy Adrian Wiśniewski we wspaniałej kreacji aktorskiej nadpobudliwego Lekarza. Wszystko okraszone sporą dozą humoru, mocnych głosów i niebanalnej choreografii Jacka Wazelina znanego z programu You Can Dance. Nad całością czuwała doświadczona w sztuce musicalowej reżyser Teresa Kurpias-Grabowska. Do tego na uwagę zasługują niezmiernie plastycznie wykonane kostiumy, które wraz ze scenografią tworzą spójną całość.

Spektakl opowiada o młodym pisarzu, który odwiedza fikcyjny kraj południa, poszukując właściwego tematu do swojej książki o poszukiwaniu szczęścia. Konsekwencją twórczych poszukiwań pisarza jest utrata poczucia rzeczywistości i wejście w świat fikcji literackiej. Wymyślony bohater z jego opowieści okazuje się jego własnym cieniem, który przejawiając stłumione skłonności do poklasku i żądzy władzy, wymyka się spod kontroli. Pisarz staje się manipulowany przez swój własny cień.

Jaki będzie finał tej historii warto sprawdzić samemu wybierając się na tę ucztę dla oka i ucha 28/29 maja do Teatru Rampa lub 2 czerwca do Teatru Syrena.

Fotografia teatralna

fotografia teatralna fotografia teatr foto teatr fotografia teatralna

Plakat

plakat teatralny

Dodaj komentarz