Info | Teatr Sabat

Informacje o przedstawieniach

TEATR SABAT Małgorzaty Potockiej, to pierwsze i jedyne miejsce w Polsce, które na wzór paryskiej rewii, czy teatrów na Broadway’u, łączy wspaniałe widowisko z wykwintną kolacją i zabawą przy muzyce tanecznej. Dodatkowo, po każdym spektaklu scena staje się parkietem do tańca, a artyści śpiewają dla gości na żywo.

Twórczynią i właścicielką Teatru jest Małgorzata Potocka – wybitna tancerka, choreograf i reżyser, twórczyni grupy baletowej Sabat, autorka spektakli rewiowych, estradowych i telewizyjnych, ciesząca się niesłabnącą popularnością i uznaniem w kraju i za granicą.

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej
Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej

Teatr Sabat powstał w 2002 r. przy ul. Foksal i już od samego początku cieszy się uznaniem w oczach gości i widzów, jako jedyny teatr rewiowy w Polsce.

Teatr jest wizytówką Warszawy, bywają w nim cudzoziemcy, dyplomaci, ważne osobistości, politycy, ludzie kultury. Odbyło się w nim wiele prestiżowych imprez, jak również, spektakle zostały pokazane w drugim programie TV publicznej, osiągając bardzo dużą oglądalność.

Spektakle są pełne elegancji, szyku i profesjonalizmu, słyną ze wspaniałych wokalistów, pięknych kostiumów z brawurowo wykonywanych układów choreograficznych.

Teatr otrzymał prestiżową nagrodę Warsaw Destination Alliance, za swoją działalność, którą wspiera i promuje w jak najlepszym świetle wizerunek Warszawy w Świecie.

10.05.2007 r. Teatr Sabat wystąpił na prestiżowej gali w Paryżu w siedzibie UNESCO, z okazji 50-lecia powstania Unii Europejskiej. Występ Teatru był główną atrakcją wieczoru.

Teatr SABAT to niepowtarzalna atmosfera w wyjątkowych secesyjnych wnętrzach, przypominających klimat obrazów Toulousa – Loutreca, paryskiej cyganerii przedwojennego kabaretu. To wysmakowana elegancja, łącząca współczesność z pięknem szalonych lat 30-tych.

Teatr sprawia, że każdy czuje się tu świetnie, spędza miłe chwile i bawi otoczony ciepłem i życzliwością.

WIECZÓR W TEATRZE SABAT

POWITANIE
Wieczór rozpoczyna się zazwyczaj o godzinie 19:00. Kiedy goście wchodzą do teatru, witani są Welcome Drinkiem, serwowanym przez obsługę kelnerską . Następnie hostessy prowadzą gości na widownię, do wyznaczonych dla nich stolików.

KOLACJA
Pomiędzy godziną 19:00 a 20:00 na widowni odbywa się kolacja w formie bufetów szwedzkich, lub serwowana. Do kolacji, na żywo ze sceny akompaniuje pianista. Płoną świece, panuje przyjemna kameralna atmosfera.

SPEKTAKL
O godzinie 20:00 rozpoczyna się spektakl. To dynamiczne widowisko trwa aż do godziny 22:30, uwzględniając 15 minut przerwy w połowie przedstawienia.

DANCING
Zaraz po zakończeniu spektaklu, jako jedyny teatr w Polsce, zmieniamy scenę w parkiet do tańca. Co więcej, nasi soliści śpiewają dla gości na żywo, krążąc pomiędzy tańczącymi parami. Wieczór kończy się wraz z wyjściem ostatniego gościa.

W repertuarze:

“Pocałunki Świata”
“Rewia Forever”
“Życie jest Sceną”
“Pocałunki Europy”
“Powrót Wielkiego Szu”

Informacje o przedstawieniach