teatry warszawa Strona Internetowa Repertuar Bilety Spektakle

Teatr Małego Widza

teatr małego widza

TEATR MAŁEGO WIDZA
ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)
00-281 Warszawa – Stare Miasto
tel. +48 512 622 215
e-mail: info@teatrmalegowidza.pl
www.teatrmalegowidza.pl

O teatrze

Teatr Małego Widza to teatr, jakiego w Warszawie jeszcze nie było! To specyficzny rodzaj spotkania. Tu nigdy nie gasną światła, nie ma wyraźnego podziału na scenę i widownię, a mali widzowie mają prawo gadać, gaworzyć, wiercić się i kręcić, mają prawo również zapłakać, choć to teatr bardzo bezpieczny. Tu nic nie dzieje się nagle, nie ma głośnej muzyki, potworów i stworów wyskakujących znienacka.

.

Akcja nie toczy się wartko, a sama fabuła jest raczej pretekstem, zaproszeniem do zabawy, niż wielowątkową historią. Teatr dla naj-naj-najmłodszych, to teatr dostosowany do ich percepcji, do ich sposobu oglądania świata, to teatr koloru, dźwięku, zapachu i dotyku. To teatr, w którym mały widz nie musi zadzierać głowy, bo wszystko dzieje się w „żabiej perspektywie”.

 

Dojazd

Video / Trailer / Film

CZTERY PORY ROKU

Cztery pory roku

Cztery pory roku to piękny, poetycki spektakl, który za pomocą tańca, obrazu i muzyki granej na żywo opowiada o tym, co najbardziej niesamowite i magiczne w otaczającym nas świecie – o przyrodzie.
teatralne →
Warzywa są z kosmosu

Warzywa są z kosmosu

Warzywa są z kosmosu to spektakl, którego inspiracją stały się kreatywne warsztaty warzywne przeprowadzone w teatrze z dziećmi.
teatralne →
teatr małego widza plakat

Sklep Magika Mechanika

Sklep Magika Mechanika inspirowany baśnią o stalowym jeżu Jana Brzechwy. Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Czekierda. Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 5-10 lat
teatralne →
teatr małego widza fotografia plakat

Ahoj

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda. Występują: Bartek Adamczyk i Arkadiusz Wrzesień. Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-5 lat. Teatr dla dzieci.
teatralne →
plakat spektaklu i bach prosto w piach

…i bach prosto w piach !

„…i bach prosto w piach!” to kolejny, trzeci już spektakl dla maluszków przygotowany w nurcie teatru „inicjacyjnego”, którego Teatr Małego Widza jest pionierem w Warszawie.
teatralne →

Rozplatanie tęczy

Teatr Małego widza to zaproszenie do zabawy z wodą i kolorami. To próba zanurzenia się w dziecięcej wyobraźni, chęć zrozumienia tego nieuchwytnego, a zarazem prawdziwego sposobu postrzegania świata, który zdaje się być zarezerwowany tylko dla najnajmłodszych.
teatralne →
mały chopin

Mały Chopin

Mały Chopin to piękne, poetyckie, choć nie pozbawione humoru przedstawienie teatralne dla najmłodszych. Reżyseria: Antoni Barłowski/Jerzy Łazewski. Dla dzieci 4-7 lat.
teatralne →