teatry warszawa Strona Internetowa Repertuar Bilety Spektakle

Teatr Ateneum

Teatr Ateneum w Warszawie

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie
00-378 Warszawa ul. Jaracza 2
KASA TEATRU tel. 22 50 28 151
e-mail: bow@teatrateneum.pl
teatrateneum.pl

Dojazd

grafika promocyjna teatr

Tramwaj zwany pożądaniem

„Tramwaj zwany pożądaniem” Tennessee Williamsa w reżyserii Bogusława Lindy. W rolach głównych zobaczymy Julię Kijowską, Paulinę Gałązkę, Tomka Schuschardta i Bartłomieja Nowosielskiego.
teatralne →
grzegorz damięcki marcin dorociński

Nastasja Filipowna

Spektakl pod tytułem „Nastasja Filipowna” pojawił się w historii teatru tylko raz: w roku 1977 na scenie krakowskiego Starego Teatru wyreżyserował go Andrzej Wajda
teatralne →
Plakat teatralny

W progu czyli tajemnica zaniechanych spodni

W PROGU CZYLI TAJEMNICA ZANIECHANYCH SPODNI Definicja twórczości według Mariana Opani w debiucie teatralnym Bartka Konopki
teatralne →
Piosenki Agnieszki Osieckiej.

Nie jesteś sama

Koncert w Ateneum. Piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Stanisławy Celińskiej, Krystyny Tkacz, Artura Barcisia. Fotografie.
teatralne →
fotografia teatralna

Ja, Feuerbach

Ja, Feuerbach w reżyserii Piotra Fronczewskiego w Teatrze Ateneum. Współczesna sztuka niemieckiego dramatopisarza i reżysera Tankreda Dorsta. Występują: Piotr Fronczewski, Grzegorz Damięcki, Maria Ciunelis
teatralne →
grafika promująca spektakl

Biała lokomotywa

Biała lokomotywa na podstawie tekstu Edwarda Stachury. Pomysł i reżyseria, oprawa muzyczna Jerzy Satanowski. Przedstawieniu towarzyszyć będzie wystawa prac Maksymiliana Novàka-Zempolińskiego.
teatralne →
fotografia teatralna Ateneum

Siła przyzwyczajenia

Siła przyzwyczajenia. Spektakl teatralny na podstawie sztuki Thomasa Bernharda w warszawskim Teatrze Ateneum. Reżyseria: Magadalena Miklasz, Scenografia: Ewa Woźniak.
teatralne →
Fotografie Bartek Warzecha

Sen nocy letniej

W Śnie nocy letniej złośliwy chochlik pomieszał narzeczeńskie pary. Ale po to jest komedia, żeby wszystko skończyło się dobrze.
teatralne →
La Boheme - M. Trybala, M. Lewandowski, A. Gorajska, B. Nowosielski, K. Lochowska fot. B. Warzecha

La Boheme

Przedstawienie powstało na kanwie spektaklu sylwestrowego „Paryż (o) północy”, który spotkał się z wielkim aplauzem publiczności Teatru Ateneum. Spektakl „La Boheme” jako pierwszy pokazany zostanie w cyklu „Muzyczne Ateneum”.
teatralne →
Kasta La Vista - Marzena Trybała, Krzysztof Tyniec, Artur Barciś, fot. Marcin Wegner

Kasta La Vista

Absurdalna komedia Teatru Ateneum „Kasta La Vista” z Arturem Barcisiem i Krzysztofem Tyńcem. „Kasta La Vista” to komedia absurdu rozgrywająca się w znanej wszystkim scenerii wnętrza banku. Reżyseria i scenariusz: Ewelina Pietrowiak, na podst. sztuki „Cochons d`Inde” Sebastiena...
teatralne →

Shitz

„Shitz” to bezpruderyjny song o stereotypach: małżeńskich, rodzicielskich, miłosnych. O żądzy posiadania dóbr materialnych wypierających moralność i życie duchowe.
teatralne →