Nina

nina

„Nina” to przezabawna sztuka francuskich autorów Adre Roussina i Gabriela Arouta. Jest nie tylko lekka i przyjemna, ale też mistrzowsko zrealizowana i zagrana przez doborową obsadę.

Boeing Boeing

Boeing-Boeing

Spektakl opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów…

Cohen – Nohavica

Zderzenie dwóch gigantów piosenki – Leonarda Cohena i Jaromira Nohavica – w spektaklu Mariana Opani. Reżyseria Marian Opania. Oprawa muzyczna Janusz Stokłosa. Ruch sceniczny Janusz Józefowicz

Metro

Musical „Metro” jest dziełem Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy – dwóch wybitnych postaci polskiej, teatralnej sceny muzycznej. Libretto oraz teksty piosenek napisały Agata i Maryna Miklaszewskie.

Polita

Polita w Teatrze Studio Buffo. Pierwszy w Polsce i na świecie musical 3D. Agata Miklaszewska, Janusz Stokłosa, reżyseria i choreografia – Janusz Józefowicz.

Seks, miłość i podatki

Seks, miłość i podatki – przebojowa komedia z urzędem skarbowym w tle. Reżyseria: Agata Puszcz. Performatywne czytanie pierwszego polskiego tłumaczenia amerykańskiej komedii.

Anna Frank

Adaptację „Dziennika” przygotowała reżyserka spektaklu Julia Kotarska-Rekosz, w roli Anny Frank występuje Monika Majewska. Producenci sztuki – firma Tito Productions oraz Studio Teatralne Julii Kotarskiej-Rekosz zapraszają grupy szkolne wraz z opiekunami na spektakle do Teatru Studio Buffo.