Piloci

W gazetach pojawiały się artykuły porównujące myśliwców do „aniołów zemsty” czy „kawalerii powietrznej”, bazę zasypywały listy i prezenty – od butelek whisky i papierosów po kieszonkowe angielskich uczennic. A nasi lotnicy żyli zgodnie z hasłem „używajmy życia, bo jutro umrzemy”.

Deszczowa piosenka

Deszczowa piosenka. Teatr Muzyczny Roma w Warszawie. Musical na podstawie filmu muzycznego: Deszczowa Piosenka. Występują: Dariusz Kordek, Tomasz Więcek, Ewa Lachowicz, Marta Wiejak. Fotografie z przedstawienia. Trailer video.

Adonis ma gościa

Adonis jest papugą. Prowadzi poukładany, niczym nie zmącony, iście królewski żywot. Kiedy w jego „pałacu” pojawia się nieproszony gość, cały świat jaki znał wywraca się do góry nogami.

Les Misérables

Musical, oparty na ponadczasowej powieści Wiktora Hugo „Nędznicy” porusza tematy tak aktualne, że od ćwierć wieku identyfikuje się z nimi publiczność ponad 40 krajów! Oczywiście wielka w tym zasługa muzyki Claude-Michela Schönberga. To właśnie z LES MIS pochodzi przebój „Wyśniłam sen” (I Dreamed A Dream) – wykonanie tej piosenki przez telewizyjną sensację, Susan Boyle obejrzało w Internecie ponad 120 milionów widzów.

Mały Książę w Teatrze Muzycznym Roma

Pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. … Historia przybysza z malutkiej planety, który swobodnie przekracza granice między światem realnym, a sferą niezwykłości. MAŁY KSIĄŻĘ przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają”. Może więc warto wrócić w magiczną krainę dzieciństwa i zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami dziecka?

Zabawki Pana Boga

Zabawki Pana Boga – “Zabawki Pana Boga” to poetycki zapis stanu świadomości całego polskiego pokolenia. Teksty: Agnieszka Osiecka i Marek Hłasko. Muzyka: Krzysztof Komeda. Autor : Jerzy Satanowski. Reż. : Jerzy Satanowski