Teatr Rampa

Teatr Rampa Spektakle Teatralne i Przedstawienia, recenzje, skróty. Warszawa

Teatr Rampa

RENT

fotografia / musical RENT

„RENT” – rewelacja sezonu: jeden z najgłośniejszych musicali świata teraz na scenie teatru Rampa. Musical, o którym mówi się, iż zmienił Broadway na zawsze. Musical, który wylansował słynne przeboje, jak na przykład ”Season of love” odsłuchany w internecie już dziesięć milionów razy. Musical, który musisz zobaczyć, jeśli chcesz dotknąć tej sztuki, która naprawdę zmienia nasz świat.

Sonata kreutzerowska

fotografia teatralna

Sonata kreutzerowska na Scenie Kameralnej Teatru Rampa. Tragikomedia. Pełne ironii studium zazdrości. Główny bohater zwierza się z burzliwej młodości i pierwszego uczucia prowadzącego do małżeństwa i licznego potomstwa.

MusicaLove

wokalistki i tancerki

MusicaLove – to najnowsza odsłona znanego cyklu musicalowego pt. „Broadway Street the Show”, w którym miłość i muzyka przenikają się nawzajem. MusicaLove

Sztuka

sztuka yasmina reza

„Sztuka” – komedia Yasminy Rezy. Opieka Artystyczna – Piotr Jędrzejas. Obsada: Julian Mere, Konrad Marszałek, Zbigniew Paterak.

Marzycielka

Marzycielka Teatr Rampa

Spektakl muzyczny. Komediowy monodram Małgorzaty Dudy-Kozery. Reżyseria Ryszard Jakubisiak
Muzyka Aleksander Nowacki

Perły kabaretu Mariana Hemara

fotografia teatralna Rampa

Jedyne w Warszawie przedstawienie z piosenkami najznakomitszego kabareciarza przedwojennej stolicy. Tym razem po Hemara sięgnął krakowski reżyser i aktor, Janusz Szydłowski.

Edyta Geppert

Edyta Geppert

Edyta Geppert. Jej sztuka zaciera granice pomiędzy piosenką aktorską a estradą. Mam nadzieję, że zawsze będą ludzie, którzy oczekują od piosenki czegoś więcej …

Tango Piazzolla

Teatr Rampa Warszawa - fotografie

„Tango Piazzolla” to elektryzujące, pełne namiętności muzyczno-taneczne przedstawienie do muzyki Astora Piazzolli, legendarnego argentyńskiego geniusza tanga, którego utwory zna cały świat! Najbardziej teatralny taniec stał się kanwą niepowtarzalnego spektaklu. Teatr Rampa Warszawa

Mistrz i Małgorzata

Mistrz i Małgorzata Teatr Rampa w Warszawie

Adaptacja Mistrza i Małgorzaty Bułhakowa w reżyserii Michała Konarskiego. Mistrz ROBERT KOWALSKI, Małgorzata DOMINIKA ŁAKOMSKA. Teatr Rampa na Targówku.