Teatr Małego Widza

TEATR MAŁEGO WIDZA
ul. Jezuicka 4 StareMiasto
00-281 Warszawa – Stare Miasto
tel. +48 512 622 215

Senty Menty

teatr małego widza SENTYMENTY

Najnowsza odsłona interaktywnego koncertu pt. „SENTY-MENTY” będzie sentymentalną podróżą do czasów dzieciństwa rocznika 70 i 80, rodzajem muzycznego pamiętnika, na który składają się wybitne i ponadczasowe utwory z polskich bajek i seriali dla dzieci, i młodzieży.

Cztery pory roku

CZTERY PORY ROKU

Cztery pory roku to piękny, poetycki spektakl, który za pomocą tańca, obrazu i muzyki granej na żywo opowiada o tym, co najbardziej niesamowite i magiczne w otaczającym nas świecie – o przyrodzie.

Sklep Magika Mechanika

teatr małego widza plakat

Sklep Magika Mechanika inspirowany baśnią o stalowym jeżu Jana Brzechwy. Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Czekierda. Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 5-10 lat

Ahoj

teatr małego widza fotografia plakat

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda. Występują: Bartek Adamczyk i Arkadiusz Wrzesień. Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-5 lat. Teatr dla dzieci.

…i bach prosto w piach !

plakat spektaklu i bach prosto w piach

„…i bach prosto w piach!” to kolejny, trzeci już spektakl dla maluszków przygotowany w nurcie teatru „inicjacyjnego”, którego Teatr Małego Widza jest pionierem w Warszawie.

Rozplatanie tęczy

Teatr Małego widza to zaproszenie do zabawy z wodą i kolorami. To próba zanurzenia się w dziecięcej wyobraźni, chęć zrozumienia tego nieuchwytnego, a zarazem prawdziwego sposobu postrzegania świata, który zdaje się być zarezerwowany tylko dla najnajmłodszych.

Mały Chopin

mały chopin

Mały Chopin to piękne, poetyckie, choć nie pozbawione humoru przedstawienie teatralne dla najmłodszych. Reżyseria: Antoni Barłowski/Jerzy Łazewski. Dla dzieci 4-7 lat.