Teatr Imka

warszawskie spektakle teatralne, przedstawienia teatru imka

Czworo do poprawki

Czworo do poprawki

Czworo do poprawki to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie albo we własnym mężu.

Pozytywni

pozytywni2

POZYTYWNI to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. To tragikomiczna sesja terapeutyczna w gwiazdorskiej obsadzie a wśród nich: Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz Magdalena Boczarska – aktorka w intrygujący sposób odegra rolę Ewy – pięknej i wybitnej psychoterapeutki, której życie jest pełne zaskakujących zwrotów akcji.

Berek, czyli upiór w moherze 2

Reżyseria: Ewa Kasprzyk Obsada: Ewa Kasprzyk, Antoni Pawlicki, Daniel Olbrychski, Maria Niklińska, Kamil Kula oraz Łukasz Płoszajski

Kultowy „Berek” powraca, a wraz z nim nasi ulubieni bohaterowie – Anna i Paweł, czyli para sąsiadów, których kiedyś połączyła nienawiść. Dziś, kiedy oboje odłożyli na bok swoje uprzedzenia, wzajemna niechęć zamieniła się w sympatię.

Dziennik przebudzenia

Dziennik przebudzenia Fotograf Wojciech Kiczek

Bliskie mi były zawsze poglądy księdza Józefa Tischnera, który powtarzał wielokrotnie, że najpierw jest człowiekiem, a dopiero potem księdzem i Polakiem.

Ludzie inteligentni

Ludzie inteligentni na scenie IMKA fot. Piotr Gamdzyk

Szóstka przyjaciół. Trzy pary. Pozornie przemyślane rozstanie jednej z nich staje się początkiem fali międzypłciowych nieporozumień.

Wiele demonów

Wiele demonów Teatr Imka

Spektakl na podstawie książki Jerzego Pilcha pod tym samym tytułem w adaptacji Mikołaja Grabowskiego.

Pikantni

sex bez uczuć

Alex w podnieceniu oczekuje gości, z którymi korespondował na portalach erotycznych.

Słownik Ptaszków Polskich

Morawski ma słuch na polszczyznę absolutny – mówi Krzysztof Materna – Stawia nam zasadnicze pytania: czy język polski jest w dalszym ciągu narzędziem naszej komunikacji czy może rozbija naszą językową tożsamość?

Joplin

Natalia Sikora gra koncertowo Janis Joplin! Opowieść o jednej

Natalia Sikora gra koncertowo Janis Joplin! Opowieść o jednej z największych gwiazd światowej sceny muzycznej lat 60.

hamlet

hamlet plakat Teatr Imka

Wystawiam ”hamleta” według szekspirowskiej tragedii, hamleta przez małe “h”. Adaptacja i reżyseria: Joanna Drozda, Kostiumy, scenografia i światła: Łukasz Błażejewski, Wideo: Wojtek Kaniewski

d o w n_u s

foto grafika promocja

d o w n_u s – prowokacyjny spektakl o inności, strachu przed nią. Występują: Magdalena Walach, Marcin Sianko, Anka Graczyk, Zuzanna Grabowska, Sławomir Rokita, Zuzanna Hoffman, Maria Kalisz, Anna Zaręba, Jerzy Godawski, Karol Kadłubek